Kontakt

Tłumacz języka angielskiego dla biznesu
Britola Karol Okuniewiczk

tel.: 535 001 243
e-mail: okuniewiczk@interia.pl

ul. Mickiewicza 13/7
10-551, Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie
NIP: 7393205894

Masz jakieś pytania? Chcesz zlecić tłumaczenia budowlane czy tłumaczenia raportów giełdowych? Napisz do mnie lub zadzwoń! Niezależnie od tego, jaką formę kontaktu wybierzesz, zapewniam najwyższą jakość obsługi, rozwieję wątpliwości na temat świadczonych przeze mnie usług. Działam jako profesjonalny tłumacz na polski z angielskiego. Jestem nieocenionym wsparciem dla Twojego biznesu. Jeżeli chcesz utrzymać pozytywne relacje z kontrahentami zagranicznymi, zadbaj, aby u Twojego boku zawsze znajdował się tłumacz po angielsku na polski.

Gwarantuję precyzyjną wycenę każdego tłumaczenia. Jestem gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania, m.in. jak wygląda tłumaczenie raportów spółki. Jestem do Twojej dyspozycji. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług? Proponuję przejrzyste i uczciwe rozliczenie za wykonane tłumaczenia. Proces tłumaczeń dostosowuję do potrzeb Klienta. Jestem w tym zakresie bardzo elastyczny. Gwarantuję szybkie terminy realizacji. Z dużą precyzją podchodzę do realizacji każdego zlecenia.

Moje biuro tłumaczeń Olsztyn korzysta z najnowocześniejszych narzędzi gwarantujących szybkie i bezbłędne tłumaczenia. Jako tłumacz z języka angielskiego na polski z dużym doświadczeniem dokładnie wiem, co zrobić, aby przygotować materiał zgodny z oczekiwaniami Klienta.

Profesjonalna i przyjazna obsługa, jaką gwarantuję sprawia, że jako tłumacz języka angielskiego na polski nie mogę narzekać na brak Klientów. Stań się jednym z nich. Zapraszam do skorzystania z moich usług.