Rekomendacje

Tłumaczenia dla biznesu są głównym zakresem mojej działalności. Działam szybko, ale precyzyjnie, dlatego jako tłumacz z języka angielskiego na polski jestem doceniany przez klientów, czego wyrazem są poniższe rekomendację. Bardzo miło jest mi czytać, jak i słuchać opinie klientów, którzy wiedzą, że to właśnie u mnie mogą wykonać najlepsze tłumaczenia budowlane czy tłumaczenia raportów giełdowych.

Współpracuję zarówno z małymi, jak i dużymi firmami, a także z klientami indywidualnymi. Nie boję się przyjmować zleceń nawet na najbardziej nietypowe projekty. Wszystkie zadania wykonuje zgodnie z ustaleniami i z zachowaniem konkretnych wytycznych specyfikacyjnych. Zapraszam do stałej współpracy.

Tłumaczenia dążące do precyzji

W biznesie liczy się czas, precyzja realizacji zleceń, jak i jakość wykonywania usług. Moje biuro tłumaczeń Olsztyn proponuje kompleksową obsługę dla małych, jak i dużych firm współpracujących z kontrahentami zagranicznymi. W relacjach biznesowych pomogę zachować odpowiednio wysoki poziom komunikacyjny. Wiem, jak zdobyć zaufanie, przekazać Twoje słowa w precyzyjny sposób. Nasza współpraca z pewnością będzie przebiegała bezproblemowo, ponieważ potrafię dostosować się do każdej sytuacji i branży, w której przychodzi mi działać.

Jako tłumacz j angielskiego mam bardzo duże doświadczenie we współpracy z klientami z wielu sektorów biznesu, czego dowodem są powyższe rekomendacje wystawiane przez zadowolonych klientów. To jednak zaledwie garstka klientów, którzy do tej pory skorzystali z moich profesjonalnych usług.

Podjęcie współpracy ze mną zawsze odbywa się na z góry ustalonych, atrakcyjnych dla obu stron zasadach. Regularnie realizuję zlecenia jako tłumacz języka angielskiego na polski, dlatego możesz liczyć na moją pomoc bez żadnych ograniczeń. Kompleksowa obsługa jest ogromnym atutem, który z pewnością doceni każdy klient.

Każdą ofertę przygotowuję indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i preferencji. Proponuje stałe stawki, przejrzyste zasady rozliczenia, jak i komfortowe kanały komunikacji. Długofalowa współpraca, którą mam nadzieje nawiążemy, zaowocuje realizacją wielu fantastycznych projektów.

Jeżeli chcesz przekonać się jak działam jako tłumacz po angielsku na polski, zachęcam do kontaktu, w celu omówienia warunków współpracy.