Tłumaczenia w branży Budowlanej

Międzynarodowe przetargi, obrót nieruchomościami i transakcje kredytowe, kartografia i geodezja oraz szeroko rozumiana inżynieria – to jedynie kilka z wielu dziedzin, z którymi mamy do czynienia w wypadku branży budowlanej. Tłumaczymy dla architektów, deweloperów, inżynierów oraz inwestorów. Oprócz wiedzy językowej, gramatycznej i stylistycznej, posiadamy również rozległą wiedzę z zakresu terminologii branżowej. Podobnie jak w branży budowlanej, wiemy doskonale jak ważne jest dotrzymywanie terminów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z największą dokładnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia w branży budowlanej

Przykładowo, zajmujemy się przekładem całej dokumentacji przetargowej, z uwzględnieniem materiałów technicznych. Posiadamy szerokie doświadczenie w branży budowlanej i gwarantujemy merytoryczną poprawność przekładów zgodnie z obowiązującymi standardami. Zajmujemy się treściami z zakresu budownictwa ogólnego, drogowego, prac elektrycznych, budowlanych oraz wysoko rozwiniętych prac inżynieryjnych, a także architektonicznych.

Tłumacz języka angielskiego dla biznesu – branża budowlana

Niekiedy przekłady budowlane oprócz dokumentacji obejmują również różnego rodzaju rysunki i projekty czy kosztorysy. Są to także regulacje i licencje budowlane. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by przełożone treści były zgodne nie tylko z obowiązującą terminologią branżową i Państwa wytycznymi, ale i z oryginałem. Dzięki temu gotowy dokument jest gotowy do przedłożenia w dowolnej firmie lub instytucji.

Tłumaczenia budowlane

Branża budowlana, jak wiele innych jest bardzo rozległa, a wszelkie spotkania biznesowe, międzynarodowe konferencje czy seminaria są na porządku dziennym. Wyciągamy pomocną dłoń – chętnie pomożemy w tłumaczeniu z języka polskiego na angielski i języka angielskiego na polski wszelkiego rodzaju treści. Czy chcą Państwo promować swoje usługi na rynku zagranicznym? Zapewniamy wysokiej jakości przekłady materiałów marketingowych. Pracujemy na dokumentach zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej. Obejmuje to różnego rodzaju materiały sprzedażowe, a także broszury i karty informacyjne. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.